Teraz wiele czynności wykonasz samodzielnie, korzystając z Kiosków i Baru Cyfrowego


 

W kiosku wczytasz fotografie:

z płyty
pamięci
pendrive'a
telefonu


 

Z pomocą ekranu dotykowego:

wybierzesz
     zdjęcia
wykadrujesz
dodasz ramki
     i napisy
zmodyfikujesz
     kolor


 

Kilka dotknięć ekranu i zamówienie złożone! Dokładnie tak, jak chcesz!

   

 

 
   
   

Proponujemy Państwu usługi w ramach programu "Kodak Express Cyfrowy Świat". Celem naszym, jak zawsze, jest zadowolenie entuzjastów fotografii, tak amatorskich jak i profesjonalistów.

Do dyspozycji Państwa oddajemy nowoczesną technologię, urządzenia, komputery, oprogramowanie do zarządzania i obróbki grafiki, które pozwalają łatwo przygotować pliki do wykonania odbitek, wydruków, archiwizacji na płytach CD, czy też podzielenia się z innymi za pośrednictwem Internetu. Wiele czynności mogą Państwo wykonać teraz samodzielnie, według swojego uznania i gustu.

...po prawej. Tu można zamówić wykonanie odbitek z kart pamięci, płyt CD oraz telefonów komórkowych. Na ekranie dotykowym, klient samodzielnie wykonuje podstawową obróbkę graficzną, ma możliwość wydruku zdjęć w dowolnie wybranej ramce lub w formie kart okolicznościowych. W razie potrzeby - służymy pomocą i radą w opanowaniu nowinek technicznych...


To miejsce, gdzie można wczytać zdjęcia z nośnika cyfrowego wprost do komputera, dokonać podstawowej obróbki, zlecić wykonanie odbitek. Dodatkowo - istnieje możliwość zapisu fotografii na CD, zeskanowania przyniesionego materiału i wysłania plików za pośrednictwem Internetu. Naprawdę duża wygoda!


Wyspecjalizowana załoga sprawnie wykona Państwu zdjęcia legitymacyjne, do dowodu i dyplomu oraz odbitki na wysokiej jakości papierze. Wszystko z użyciem nowoczesnych technologii, w najwyższej, kontrolowanej jakości Kodak Express.


Nie zapominamy o sympatykach fotografii tradycyjnej. Wywołujemy filmy, wykonujemy odbitki z filmów. Nowoczesny skaner umożliwia zapis fotografii wprost na płytach CD. Posiadacze starszych modeli aparatów mogą zatem skorzystać z zalet techniki cyfrowej. Na półkach naszych laboratoriów oferujemy pełen asortyment filmów.


  Profesjonalizm   Wiedza      Doświadczenie      Satysfakcja Klienta